Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye

(0)
0,00TL

 Golfi G-130 Manuel Tekerlekli Sandalye 120 kg taşıma kapasitesi ile birçok kullanıcıya hitap etmektedir. Çıkarılabilir ayak yapısı sayesinde asansör vb. dar alanlarda ekstra manevra kabiliyeti sağlamaktadır. Özel dizayn edilmiş kolçak tasarımı, yemek masası ve okul sırası gibi öznelerin kullanımına uygunluk sağlamakla birlikte kolçakların ger..

Hızlı İncele

Golfi G099 Refakatçi Frenli Tekerlekli Sandalye Ekonomik Frenli

(0)
0,00TL

ygun ve ekonomik fiyatlı sağlam şaseli ve garantili tekerlekli sandalye modelidir.Standart manuel sandalyelere yenilik katan Golfi G099 Manuel Tekerlekli Sandalye refakatçi fren sistemine sahiptir.Ekose kumas kaplaması ile sık olmasının yanı sıra emniyet kemerleri ve fren duzenegi sayesinde guvenli bir surus saglar.Ayaklık yüksekliği ayarlanabilir,..

Hızlı İncele

Golfi G501 Alüminyum Transfer Sandalyesi

(0)
0,00TL

Golfi G501 Alüminyum Transfer SandalyesiRefakatçi kullanımlı engelli, hasta transfer sandalyemiz Golfi-8 G501 katlanabilme özelliği olan, katlanabilir oluşunun yanısıra, ayaklıkları çıkartılıp sırtı kırılabilen hasta engelli taşıma tekerlekli sandalyesidir.Toplam ağırlığı sadece 10 kilodur. Hafif oluşu nedeniyle kullanımı çok rahat ve pratiktir. Ka..

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)