Tablo Görünümü:
Hızlı İncele

DEVİLBİSS AUTO CPAP

(0)
0,00TL

Yeni DeVilbiss SleepCube CPAP Sistemi, birçok hastanın ihtiyacını karşılamak için araştırmalar sonucunda hastalar ve tedarikçilerin birlikte çalışmasıyla dizayn edilmiştir. DeVilbiss SleepCube rahatlık, eğitim ve SmartCode ile hasta takibi kombinasyonuyla kullanıcının doğru bir tedavi almasını garantiler. Hepsi yüksek kaliteli bir platformda, size ..

Hızlı İncele

DeVilbiss Blue AUTO CPAP

(0)
0,00TL

DeVilbiss Blue Standard Plus, mümkün olan en iyi gece uykusunu sunmak için uyku teknolojisindeki en son gelişmeleri kullanarak geliştirilmiş ve tasarlanmıştır.DeVilbiss Blue Standard Plus, gelişmiş yeni bir algoritma kullanarak çok çeşitli hasta vak'alarını tespit edebilen sabit basınçlı CPAP'dır.Hastanın konforunu en üst düzeye çıkarmak için cihaz..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

Philips Respironics Dreamstation Auto Cpap

(0)
0,00TL

AçıklamaPhilips Respironics DreamStation Auto CPAP Cihazı, şık, kullanıcı dostu bir otomatik CPAP cihazıdır. DreamStation Auto CPAP, Bluetooth bağlantısı, SmartRamp ve OptiStart gibi birçok gelişmiş özelliklere sahiptir. Terapi havasına ısı ve nem katarak konforu artırmak için opsiyonel DreamStation Isıtmalı Nemlendirici de mevcuttur.Philips Respir..

Hızlı İncele

Philips Respironics REMstar Pro Cpap

(0)
0,00TL

Tür: CPAPRampa: 5 – 45 dk arası ayarlanabilir (5 dakikalık artışlarla)Yükseklik Ayarı: KendiliğindenFlex Rahatlatma Teknolojisi: C-Flex ve C-Flex+Flex Tanıtım Ayarı: CPAP, C-Flex ve C-Flex+System One Nemlendirme Denetimi (Humidity Conrol): VarSystem One Direnç Denetimi (Resistance Control): VarTelefon ile kullanım raporlaması: Var (Encore Pro ve En..

Hızlı İncele

ResMed AirMini OTOMATİK CPAP Cihazı

(0)
0,00TL

Resmed AirMini AutoSet Auto CPAP cihazı mevcut olan en küçük ResMed makinesidir, yalnızca 300 gram ağırlığındadır.Bu küçük CPAP, seyahat ünitesinin boyutunu en aza indirgemek için küçük bir 20W güç kaynağı kullanır. Tedaviyi izlemek ve makine ayarlarını yapmak için makine ResMed akıllı telefon uygulaması ile eşleştirilir.AirMini..

Hızlı İncele

RESMED S10 AUTO CPAP

(0)
0,00TL

Teknik ÖzelliklerMarkaResMedTipAuto CPAPGaranti2 YılSes Seviyesi26.6 dBSessizEvetKolay SolunumEPRRampaVarVeri KartıSD KartDetaylı KayıtVarAğırlık1248 gHafif Mi?EvetBoyutlar116 mm x 225 mm x 150 mmSeyahat BoyuEvetOtomatik Açma/KapanmaVarBasınç Aralığı4-20 cm H2OCPAP Basınç Aralığı4-20 cm H2OOtomatik Basınç AyarıVarKaçak ToleransıVarKaçak AlarmıVarIs..

Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele
Hızlı İncele

SLEEPONE CPAP CİHAZI

(0)
0,00TL

SleepOne CPAP ailesi CPAP ve otomatik basınç ayarlı Auto CPAP cihazlarından oluşur. Her iki cihaz da makul fiyat etiketleriyle çok amaçlı, sessiz ve iyi performans sağlayıcısıdır.Yüksek fiyatlı aksesuarları unutun! Etkili bir tedavi için yüksek fiyatlar ödemenize gerek yok. Uyku geçmişinizle ilgili bilgilerinizi almak için ödeme yapmanıza gere..

Hızlı İncele

Sleeptime Plus Auto Cpap Cihazı

(0)
0,00TL

SLEEPTIME PLUS CPAP/AUTOCPAP, bu hastalığın ev ve klinik ortamında tedavisinde kullanılır. Bu cihazın kullanılmasındaki amaç, hastaya sürekli ve sabit olarak hava basıncı uygulayarak uyku sırasında kapanan üst hava yollarını açık tutmaktır.SLEEPTIME PLUS CPAP/AUTOCPAP cihazı  özel hava pompası, nazal maskesi, kolay taşınabilir.Teknik Özellikle..

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)